RESTAURACJA

Serwowana w naszej restauracji kuchnia jest ze wszech miar różnorodna. Znajdą Państwo tutaj zarówno dania tradycyjne, wywodzące się z dawnych praktyk kulinarnych różnych regionów Polski i świata, jak i dania nowoczesne, prezentujące zdobycze kulinarne współczesnych czasów. Wszystkie proponowane przez nas specjały zaspokoją podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy. Wszystkie nasze dania przyrządzane są tylko i wyłącznie ze świeżych produktów w oparciu o własne, opracowywane latami receptury, które poparte są wielopokoleniową tradycją w sferze kulinarnej.

Specjalnością naszego lokalu niezmiennie od lat są:

golonka pieczona

niespodzianka szefa kuchni

flaczki

dziczyzna

Ponadto polecamy przepyszne polędwiczki przygotowywane na kilka różnych sposobów. Restauracja znana jest także z śledzia w trzech smakach oraz befsztyka tatarskiego, popularnie zwanego tatarem, przygotowywanego z najwyższą dbałością o świeżość, która jest szczególnie ważna w przypadku tej wyśmienitej potrawy.

W ofercie restauracji BaHus znajdą Państwo również platery:

BaHus  |  GÓRALSKA  |  RYBNA

na których znajdują się specjalnie dobrane zestawy różnych dań serwowanych przez naszą kuchnię. Platery przewidziane są dla dwóch osób.

Z ciekawszych propozycji naszego lokalu warto wspomnieć jeszcze stek amerykański, naleśniki z różnymi dodatkami oraz zdrowe i sycące sałatki.

Wszystkie dania serwowane w naszej restauracji mogą Państwo przejrzeć w menu na stronie internetowej oraz spróbować w restauracji BaHus, do czego szczególnie wszystkich Państwa zachęcamy!